سفارش تبلیغ
صبا ویژن

حامل نور ...


نوشته شده در چهارشنبه 89/12/25ساعت 3:14 عصر توسط فاطمه کریمی نظرات ( ) |

بسم الله الرحمن الرحیم

بهار در راه ست؛
و زمزمه جویبارها ونغمه بلبلان مژده میلاد زمین میدهند.
و شاخه ها سبز پوشان و رقص کنان ترانه جوانه می خوانند.
و ابر اشک ریزان و باد هوهو کنان خانه تکانی میکنند.و زمین جامه ممات میکند و جام حیات مینوشد.
اما؛
افسوس و صد افسوس از من و تو............
که همچنان سر به زیر برف کرده ایم و غافل از خانه دل و زدودن زنگارهایش ،در خواب غفلت آمال و آرزوهای طویلمان را جستجو میکنیم.
و هراز گاهی هم که با نلنگر وجدان به خود میآییم ،حساب رسی را به فردا و فرداها میسپاریم ،فردایی که سالهاست نیامده است.
حاسبوا قبل ان تحاسبوا
چه کسی میداند اعتبار بلیط عمرمان کی به پایان خواهد رسید.الله اعلم
و خدا نکند با چمدانهای خالی رفته باشیم و دستمان کوتاه و صاحبخانه آماده حساب و کتاب.
فو ربک لنسئلنهم اجمعین عما کانوا یعملون
یا من له الدنیا والآخره ارحم من لیس له الدنیا و الآخره
پس؛همین حالا؛بیا پیمان ببندیم که صادقانه طومار عملمان را تحلیل و حقوق پایمال شده را جبران نماییم.
از حق الله گرفته تا حق الناس و حق النفس.
بیا از دغدغه سیاه کثرت فارغ شویم و توبه کنان دل به دریای رحمتش بشوئیم.
ان الله یحب التوابین و یحب المتطهرین.و البته در بازگشت به خویشتن تنها نخواهیم ماند ؛کافی ست فراز کنی؛ دستت را رد دستان پاکش خواهی یافت؛همو که یا آمدنش بهار دلها و حیات جانها خواهد آمد .
و بهار در راه ست؛مولای من بیا که تو بهار جانی و نوری که در میانی....

بیا که وجود تشنه مان زلال تو را میطلبد ..........


نوشته شده در چهارشنبه 89/12/18ساعت 7:43 عصر توسط فاطمه کریمی نظرات ( ) |

 

رهبرم... من دینم را از تو می گیرم ، من راهی را می روم که تو می روی و قدم بر جای پای تو می گذارم .  من به ولایت تو افتخار می کنم چرا که ولایت تو را ولایت امام زمان (عج ) می دانم . اگر امام بزرگوار ما وارث امامان معصوم (ع) و وارث رسول خدا (ص) بود و اگر او وارث تمامی انبیاء بود ، تو وارث همان امامی و حقا که یک قدم از راه او جدا نرفته ای پس تو ولی مایی و رهبر ما . در این وانفسا که هر کسی برداشتی از دین دارد و هر ناکسی تراوشات ذهنی خود و افکار و اندیشه های وام گرفته از غربیها و مادی پرستان را به ساحت دین می چسباند و به نام دین به خورد توده ها می دهد ، من دینی را بر می گزینم که تو منادی آن باشی . من ولایتت را می پذیرم تا حدود آزادی را بر اساس قانون خدا برایم معین کنی .برخلاف نظر کوته نظران و کج اندیشان و معاندان ، من برده و بندة تو نیستم ،چرا که تو ارباب نیستی ؛ من بندة آزاد خداوندم که پیرو توأم و تو رهبر منی ، من گوش به فرمان توأم  و تو فرمانده  منی ، من مرید توأم  و تو مراد منی .من تو را شبیه ترین مردمان به امامان معصوم (ع) می بینم ، در دیانت و هدایت مردم به سوی خدا ، در تدبیر و رهبری حکومت اسلامی ، در سیاست مبارزه و مقابله با دشمنان اسلام و قرآن ، در فهم سیاسی و اجتماعی از دین ، در شجاعت و شهامت  ودر صبر و بردباری ، در ساده زیستی و زهد معنوی ، .....  تورا بر سیره و روش پیامبر (ص) و امامان معصوم (ع) می بینم .پس چرا به ولایتت افتخار نکنم و از جان و دل به فرمان تو گردن ننهم؟ پس من راهی را میروم که تو نشانم دهی، چرا که به این اعتقاد قلبی رسیده ام که راه تو ، راه امام و هدف تو هدف امام است.من تو را تنها نمی گذارم تا در روز قیامت روی زشت کوفیان را نبینم . من تو را تنها نمی گذارم تا وقتی پرسیدند امامت کیست ؟ نام زیبای تو را با افتخار بر زبان آورم. من در دنیا با تو می مانم تا روز قیامت که هر کس به دنبال امامی سرگردان میشود ، مرا با تو محشور کنند و تو دست مرا بگیری. من تو را تنها نمیگذارم تا در روز قیامت همراه علی (ع) باشم.و چه زیباست سخن آن شهید که وصیت کرد: من با خدای خویش پیمان بسته ام که در همه کربلا ها و در همه عاشورا ها همراه حسین باشم.

 ما  را  سری است با تو  که گر خلق روزگار         دشمن شوند و سربکشند ،ما بر آن سریl

 


نوشته شده در یکشنبه 89/12/1ساعت 3:27 عصر توسط فاطمه کریمی نظرات ( ) |


 Design By : Pichak